Thursday, May 21, 2009

Tepláky vs.pyžamo


“Style is a magic wand, and turns everything to gold that it touches”. Logan Pearsall Smith

Ktoby to bol povedal, že k topánkam na opätku sa raz budú nosiť ako tepláky, tak i pyžamové nohavice. A tak si tu sedím a premýšľam, či by som takto "vystajlovaná" vyšla do mesta medzi masy...Ešte hádam v teplákoch. No na pobehovanie v pyžame s kabelkou v ruke sa akosi necítim. Ktovie, možno je chyba v mojom príjmači:)
Foto: Style, Sartorialist

2 comments:

Andrea said...

Plne s Tebou súhlasím! Minule som tak pozorovala z okna v práci, ako chodia ženy - podotýkam niektoré poobliekané... Veľmi som sa čudovala, že tepláky sa stávajú našim každodenným odevom napr. pri prechádzke s rodinkou na zmrzlinku. Ja osobne nejdem ani do obchodu vzdialeného od bytu 200 m a to musím mať riasenku na mihalniciach! Ale čo už...AĎUŠA:)

Zuzka said...

No ja zasnem....tak toto som este nikdy nevidela, niekedy mi ta nekonvencia vyraza dych...podla mna by mali byt veci, ktore patria iba na jedno miesto, tak ako pyzamo do postele :) NO co uz, mam pocit, ze svet sa zblaaaznil. Keby ste vcera videli nasich hosti, dobehli nam do hotela (na Strbskom Plese podotykam...) dvaja hippiesaci, baby...ale keby ste to videli, ako z filmu, kvietky, lennonky, celenky, zvonaky...no skoda ze som to neodfotila :)