Thursday, February 25, 2010

Little details

"Clothes are a good ad for living another life." Stefano Gabbana
You’ve probably heard this one already but just in case if not: it doesn’t really matter who or what are you wearing. It’s all about those small details which make you look special, out of ordinary, different. When it comes to you - my dear mens readers - it could be many things: the colour and the way you knot the scarf, how you lace your shoes, the way you mix different colours and textures or even the unique DIY detail on your bag.

Toto ste už isto počuli, ale aj tak to rada zopakujem. Nezáleží na tom, koho alebo čo máte na sebe. Na značke ani na cene. Tajomstvo úspechu spočíva v detailoch, ktoré sa postarajú o to, aby ste vyzerali inak, svojsky, originálne. A týka sa to aj vás, milí moji mužskí čitatelia. Či ide o farbu a spôsob, akým si uviažete šál, spôsob, ako si uviažete šnúrky na topánkach, ako pomixujete rôzne farby a materiály, či jedinečný "po domácky vytvorený" detail na taške.
Foto: Tommy Ton

4 comments:

Foly D. Sante said...

naprosto s tebou suhlasim!!doplnky su velmi dolezite.U panov si to vsimnem skor,preto by zenske doplnky mali byt vyraznejsie a rafinovanejsie

lucas said...

Máš úplnú pravdu!!! Naozaj záleží na maličkostiach, detailoch - doplnkoch! Kombináciou toho všetkého sa dá vytvoriť skoro až dokonalý stajling!!!;)
PS: tá taška nmá chybu :O

anne fernandes said...

I agree with you, specially talking about men, seeing that fashion gives more attetion to girly stuffs.

xoxo!

Maria Ana said...

I couldn't agree more!